pročitaj cijeli članak Srijeda, 23. Travanj 2008. 19:13
"NAJLJEPŠA guza na svijetu" postaje sve veća, zbog čega se našla na udaru američke javnosti, pa i sveprisutne bivše frendice Paris Hilton.
Tagovi: index.hr ljepotice žene
Video: Slavna guza Kim Kardashian u TV eteru premijerno bez odjeće
Velike grudi - veliko srce: Kim Kardashian postala humanitarka
"Sise Kim Kardashian su najveće američko blago i treba ih cijeniti"
Kim Kardashian zbog dečka skida "slavno" salo sa stražnjice
Sto minuta sisa: Carmen Electra i Kim Kardashian zajedno u novom filmu
Stražnjica Kim Kardashian svakoga dana sve je veća i veća...
Nema baš nikakvih komentara ... komentiraj
Komentiranje sadržaja, spremanje članaka i kanala, brbljanje s ostalim korisnicima moguće je samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili registrirajte i budite uvijek u toku sa najnovijim informacijama.
Kao registrirani korisnik, možete:
antonio: 25.07.2008. 19:41 # e moj direktore kurca i ne kužiš ,....
Alen: 25.07.2008. 16:26 # Stvarno se može pohvaliti inteligencijom kada moraš oteti avion da bi bacao letke. Koji kretenizam!!!
Marek: 25.07.2008. 16:06 # a sad ajde bok... odoh ja na godišnji... više nego zasliženi!!!!!!!!!! :-)
Marek: 25.07.2008. 16:05 # kad bi svi dobili doživotno zatvor zato što su nekog prestrašili gdje bi nam bio kraj. nije oteo avion da bi pobio ljude nego je samo letke bacao iz njega.
Alen: 25.07.2008. 13:41 # djeca. ko će njega vratiti? previše je ovakvih fanatika na svijetu pa se onda moramo zapitati!? Da li bi svaka osoba koja ima svoja uvjerenja i želi nešto reći svijetu otela zrakoplov ili postavila bombu. pa gdje bi svijet došao!!! [članak]
Alen: 25.07.2008. 13:40 # zvonko bušić i otme zrakoplov. pa zar ga ne bi svatko normalan osudio na doživotni zatvor. možeš si misliti koji su strah pretrpjeli ti putnici. a da ne govorim o plicajcu koji je izgubio život. kako se osjeća njega majka i otac, ili žena i d [članak]