pročitaj cijeli članak Ponedjeljak, 28. Travanj 2008. 20:35
Iako Keith nema nikakvu namjeru prestati ići na turneje, priznao je kako više ne voli svirati na otvorenome.
Tagovi:
Izvor vijesti: Javno - Film i glazba
Keith Richards traži ispriku švedskih novina
Keith Richards: Bio sam prava šup*ina!
Richards: Mick Jagger je oholi manijak!
Denise Richards dobila vlastiti reality show
Nema baš nikakvih komentara ... komentiraj
Komentiranje sadržaja, spremanje članaka i kanala, brbljanje s ostalim korisnicima moguće je samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili registrirajte i budite uvijek u toku sa najnovijim informacijama.
Kao registrirani korisnik, možete:
jprudeus: 30.08.2008. 17:49 # Ne odšteta-nego ovrha [članak]
Alen: 29.08.2008. 12:25 # bio sam ove godine u Vodicama i stvarno je bilo super. preporuka svima koji žele jos malo otici na more!!! [članak]
Alen: 29.08.2008. 09:28 # Slijedite link i kreirajte svoje vijesti. http://www.cro-rss.com/story.htm
Alen: 29.08.2008. 09:28 # Dragi čitatelji Cro RSS portala, smatrate da imate vijest ili zanimljivost koju bi željelji podijeliti sa drugima? Od danas možete objaviti svoje vijesti na Cro RSS portalu bez cenzure.
Marek: 28.08.2008. 11:31 # zasto bi netko uopce htio da to dijete prezivi... kakav bi to bio zivot s 2 glave? [članak]
Alen: 28.08.2008. 10:47 # živi svaki dan ko da ti je zadnji :) [članak]
hrvoje02: prodajem gitaru + torba +p pojačalo = 1.200,00 kn
tanjaso: vodice-topp destinacija-povoljno iznajmljujem apartmane***
uredisvojdom: savjeti za uređenje doma
geronja: pjevač mario brkić (turneja po americi)
goronja: nikita i roxy zajedno
tanjaso: vodice-povoljno iznajmljujem apartmane***
jprudeus: ne odšteta- nego ovhra !!!
goranbaxy: top 10 bizarnih fetisa