pročitaj cijeli članak Četvrtak, 30. Kolovoz 2007. 23:15
Kako bi saznali sve informacije iz svijeta mode ili pak čavrljali sa srodnom dušom, ne morate ići dalje od vlastitog kompjutera.
Tagovi: javno.hr lifestyle ljepota moda
Otvoren natječaj za Fashion Incubator
SVEČANO OTVOREN 23. BECKS FASHION WEEK
Fashion Art: Što nas čeka na 8. Fashion Incubatoru
BiteMyStyle Fashion Design na Zagreb Fashion Weeku
Počinje Fashion Incubator Fashion Art
Završen Fashion Incubator – Fashion Sweetness
Nema baš nikakvih komentara ... komentiraj
Komentiranje sadržaja, spremanje članaka i kanala, brbljanje s ostalim korisnicima moguće je samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili registrirajte i budite uvijek u toku sa najnovijim informacijama.
Kao registrirani korisnik, možete:
antonio: 25.07.2008. 19:41 # e moj direktore kurca i ne kužiš ,....
Alen: 25.07.2008. 16:26 # Stvarno se može pohvaliti inteligencijom kada moraš oteti avion da bi bacao letke. Koji kretenizam!!!
Marek: 25.07.2008. 16:06 # a sad ajde bok... odoh ja na godišnji... više nego zasliženi!!!!!!!!!! :-)
Marek: 25.07.2008. 16:05 # kad bi svi dobili doživotno zatvor zato što su nekog prestrašili gdje bi nam bio kraj. nije oteo avion da bi pobio ljude nego je samo letke bacao iz njega.
Alen: 25.07.2008. 13:41 # djeca. ko će njega vratiti? previše je ovakvih fanatika na svijetu pa se onda moramo zapitati!? Da li bi svaka osoba koja ima svoja uvjerenja i želi nešto reći svijetu otela zrakoplov ili postavila bombu. pa gdje bi svijet došao!!! [članak]
Alen: 25.07.2008. 13:40 # zvonko bušić i otme zrakoplov. pa zar ga ne bi svatko normalan osudio na doživotni zatvor. možeš si misliti koji su strah pretrpjeli ti putnici. a da ne govorim o plicajcu koji je izgubio život. kako se osjeća njega majka i otac, ili žena i d [članak]