pročitaj cijeli članak Subota, 19. Srpanj 2008. 17:15
Pula, predivna kuča blizu plaže, hidromasažne kade, satelit.antena, centralno grijanje, topla voda preko central.grijanje, prodaje se sa namještajem rađenim po mjeri, ishodovana je građ.dozvola i plaćene su komunalije za nadogradnju 3 stana po 146 m2.20 min pješice do plaže ili 5 min s autom. cijena na upit
Tagovi: foto-nekretnine nekretnine oglasnik stanovi
Izvor vijesti: Foto-nekretnine - stan u kući
Pula, samostojeća kuća cca. 140 m2
Samostojeća kuća u Kaštel Štafiliću, 300 m2
Samostojeća kuća s velikom okućnicom i pogledom na more
Samostojeća kuća u Živogošću, 500 m2
Samostojeća kuća u Kaštel Sućurcu, 160 m2
Samostojeća kuća u Vinišću, 140 m2
Nema baš nikakvih komentara ... komentiraj
Komentiranje sadržaja, spremanje članaka i kanala, brbljanje s ostalim korisnicima moguće je samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili registrirajte i budite uvijek u toku sa najnovijim informacijama.
Kao registrirani korisnik, možete:
Alen: 29.08.2008. 12:25 # bio sam ove godine u Vodicama i stvarno je bilo super. preporuka svima koji žele jos malo otici na more!!! [članak]
Alen: 29.08.2008. 09:28 # Slijedite link i kreirajte svoje vijesti. http://www.cro-rss.com/story.htm
Alen: 29.08.2008. 09:28 # Dragi čitatelji Cro RSS portala, smatrate da imate vijest ili zanimljivost koju bi željelji podijeliti sa drugima? Od danas možete objaviti svoje vijesti na Cro RSS portalu bez cenzure.
Marek: 28.08.2008. 11:31 # zasto bi netko uopce htio da to dijete prezivi... kakav bi to bio zivot s 2 glave? [članak]
Alen: 28.08.2008. 10:47 # živi svaki dan ko da ti je zadnji :) [članak]
Marek: 28.08.2008. 10:17 # koja ironija :) [članak]
tanjaso: VODICE-TOPP DESTINACIJA-POVOLJNO IZNAJMLJUJEM APARTMANE***
uredisvojdom: SAVJETI ZA UREĐENJE DOMA
geronja: Pjevač MARIO BRKIĆ (turneja po Americi)
goronja: NIKITA I ROXY ZAJEDNO
tanjaso: VODICE-POVOLJNO IZNAJMLJUJEM APARTMANE***
jprudeus: Ne odšteta- nego ovhra !!!