Uskoro počinje Ljetna Škola filma Šipan Prebijeni novinari koji su izvještavali sa skupa podrške Radovanu Karadžiću Preminuo Ranko Helebrant Objavljena knjiga Milana Vukovića 'Ja, odvjetnik' Britney kao žrtva silovanja? Zašto žene podržavaju seksizam? Disco Franz Ferdinand Nepodnošljiva Heather Mills Pamela: Nisam s Tommyjem! Jagger ode u mirovinu

'TRI MAJMUNA': Turski klasik opet je među favoritima

Jutarnji list - Kultura & životpročitaj cijeli članak      Petak, 16. Svibanj 2008. 21:23

Naslov filma aluzija je na onu poznatu prispodobu o tri majmuna od kojih jedan ništa ne vidi, drugi ne čuje, a treći ne govori. Spomenuti 'majmuni' u ovom su slučaju tri člana obitelji: otac, majka i sin.

Tagovi: jutarnji  kultura  život 


Vezani članci

Naslovnica - KulturaTurski klasik opet je među favoritima

XPortal - Kultura''Kupovanje oprosta'' iliti Tri žene moga života...

CultureNet.hr - dnevni pregled vijesti'I opet...Miffy' – premijera u kazalistu 'Tresnja'

Naslovnica - KulturaDespotovo 'Vrijeme zločina' među najtraženijom publicistikom

Večernji List - KulturaDespotovo 'Vrijeme zločina' među najtraženijom publicistikom

Net.hr - scenaHeather Mills među 'vrućih 100'


Komentari

komentiraj

Nema baš nikakvih komentara ... komentiraj

Blink it   del.icio.us   Digg this   Fark   Furl   linkaGoGo   ma.gnolia   Netscape   Newsvine   RawSugar   reddit   shadows   Simpy   Spurl!   Squidoo   StumbleUpon   My Yahoo!   co.mments

Komentiranje sadržaja, spremanje članaka i kanala, brbljanje s ostalim korisnicima moguće je samo registriranim korisnicima. Prijavite se ili registrirajte i budite uvijek u toku sa najnovijim informacijama.

Kao registrirani korisnik, možete:

  • komentirati sadržaj portala
  • ocjenjivati kanale pojedinih Internet stranica
  • spremati zanimljive članke do kojih možete uvijek pristupiti u svom sandučiću
  • spremati zanimljive kanale koje želite pratiti
  • uključiti se u razgovor sa ostalim korisnicima portala u brbljaonici
  • kreirati vlastite bilješke
Marketing

>BRBLJAONICA

antonio: 25.07.2008. 19:41 # e moj direktore kurca i ne kužiš ,....

Alen: 25.07.2008. 16:26 # Stvarno se može pohvaliti inteligencijom kada moraš oteti avion da bi bacao letke. Koji kretenizam!!!

Marek: 25.07.2008. 16:06 # a sad ajde bok... odoh ja na godišnji... više nego zasliženi!!!!!!!!!! :-)

Marek: 25.07.2008. 16:05 # kad bi svi dobili doživotno zatvor zato što su nekog prestrašili gdje bi nam bio kraj. nije oteo avion da bi pobio ljude nego je samo letke bacao iz njega.

Alen: 25.07.2008. 13:41 # djeca. ko će njega vratiti? previše je ovakvih fanatika na svijetu pa se onda moramo zapitati!? Da li bi svaka osoba koja ima svoja uvjerenja i želi nešto reći svijetu otela zrakoplov ili postavila bombu. pa gdje bi svijet došao!!! [članak]

Alen: 25.07.2008. 13:40 # zvonko bušić i otme zrakoplov. pa zar ga ne bi svatko normalan osudio na doživotni zatvor. možeš si misliti koji su strah pretrpjeli ti putnici. a da ne govorim o plicajcu koji je izgubio život. kako se osjeća njega majka i otac, ili žena i d [članak]


Uključi se u raspravu

>STATISTIKA

Ukupno kanala: 922
Članaka: 1729079
Registriranih korisnika: 1740